fotoalbumy + logotyp + etui

Wybarwienie skóry:

Najgorliwsze słowa zachęty do składania i wprowadzenia przez Was do oferty naszych fotoalbumów niech zastąpi feedback, jaki otrzymał jeden z fotografów od swojej pary, która zamówiła jego fotoalbumy:


Oglądamy już setny Raz, cierpną palce od przewracania kart, ale nie możemy przestać.. to jest lepsze niż najlepsze kino..

Dwie podstawowe formuły: klasyczny kwadrat i jamnik, wybór rozmiarów, propozycje albumów głównych i albumów dodatkowych dla rodziców, wybór koloru opraw i możliwość tłoczenia logotypów, ilość rozkładówek dopasowana do historii, którą chcemy przedstawić. Trwałe oprawy ze skóry naturalnej plus elegancki papier Kodak Endura w formatach mat lub błysk. Zapraszamy!


Przewrotna dewiza handlowców mówi: jak opakujesz, tak sprzedasz. Szalenie eleganckie, trwałe, bezkompromisowe etui na płyty DVD pozwolą nie tylko najdoskonalej zabezpieczyć płyty DVD, ale i być same w sobie elegancką, szlachetną wartością dodaną. Wnętrze – aksamitna kozia skórka pochłaniająca wilgoć i chroniąca przed zarysowaniami; zewnętrze: elegancka i trwała skóra cielęca.

Wybór kolorów, możliwość wytłoczenia na odwrocie logotypu; formuły 1 DVD i 2 DVD.